vznik 31factory

Značka 31Factory vznikla v hlavách několika detailerů se snem, vytvořit vlastní značku autokosmetiky. Právě tato kombinace lidí, která se do vývoje produktů pustila vyústila ve velmi kvalitní produkty, které využívají na denní bázi. Vysoká kvalita produktů byla pro majitele detailingových studií klíčová a tak byl na výsledný produkt kladen obrovský důraz a nároky. Některé produkty byly opakovaně přepracovávány, aby byl každý z členů značky maximálně spokojen s jejich účinností.

Mezi hlavní a nejvýraznější osoby stojící za značkou 31Factory je Jakub Kuratow, majitel Premium Car Performance studia zaměřující se na čištění a leštění vozů. S Kubou jste se už mohli setkat na akcích, kde jsme s autokosmetikou byli a nebo vidět jeho BMW M3 E92 se výrazném bodykitu na akcích nejen v Polsku, ale také u nás v Česku. Právě z tohoto přátelství pramení vývoj značky 31Factory do České Republiky, kde v našem zastoupení můžete produkty zakoupit a používat.

cesta na český trh

Zastoupení autokosmetiky 31Factory ve spojení s značkou Lower United byla tou ideální kombinací pro uvedení na český trh. Poprvé v České Republice jste mohli autokosmetiku vidět a zakoupit na Tuning show Trojhalí 2022.

Aktuálně můžete celou nabídku produktů nakupovat na internetovém eshopu Lower United.

Autokosmetika bude také jezdit za Vámi a to na různé automobilové akce a tuning srazy, jako nejbližší z nich bude právě Prague Car Festival 2022, ale v dalším roce těchto akcí bude hned několik.

Ponořte se do světa 31Factory s našimi produkty pro Váš vůz.