NABÍDKA PRODUKTŮ

Rychlý tekutý vosk v rozprašovači. Používá se pro pravidelnou ochranu laku nebo doleštění vozidla po umytí – na způsob detaileru, jednoduše se nanáší a dodává hluboký lesk laku a zároveň ochrání povrch laku před UV zářením.

Přípravek určený k odstranění hmyzu a jiných organických nečistot z karoserie a skel automobilu. Produkt je bezpečný pro lakované, plastové i skleněné díly auta. Je pH neutrální, tedy šetrný k již naneseným vrstvám vosku či keramiky.

Inovativní přípravek na čištění kol s efektem „krvácejícího disku“. Mírně gelová konzistence minimalizuje rychlé stékání. Skvěle si poradí s povrchovou rzí a prachem z brzdových destiček. Přípravek má příjemnou ovocnou vůni.

Špičkový přípravek na čistění oken, zrcátek a všech skleněných povrchů. Zanechává křišťálově čistý povrch, bez šmouh a mastných nečistot. Snadno a dokonale odstraňuje vodní kámen a usazeniny nikotinu. Prostředek můžete bezpečně použít i na tónovací fólie.

Snadno aplikovatelný přípravek určený pro všechny nelakované vnitřní a vnější plasty. Ztmavuje a oživuje plastové prvky a zabraňuje jejich vyblednutí. Díky obsaženým polymerům zůstávají povrchy déle čisté. Zanechává krásný saténový efekt a příjemnou vůni.

Vysoce kvalitní oživovač na pneumatiky a vnější pryžové prvky. Tekutá konzistence se velmi dobře dostane i na ta nejhůře dostupná místa. Složení produktu bylo zvoleno tak, aby přípravek nezanechával mastné stopy a obnovil přirozený a svěží vzhled pneumatik a pryžových dílů.

Skvělý čistič na všechny komponenty interiéru auta. Účinně odstraňuje nečistoty, mastnotu a prach. Čistí jakýkoli typ plastového povrchu rychle a bezpečně a dodá interiéru svěží vůni.

Špičkový sušící ručník s vlákny absorbující velké množství vody, což zajistí usušení vozidla několika tahy. Díky velmi jemným vláknům je velmi šetrný k laku vozidla a ochranným vrstvám.

Velice jemná utěrka z mikrovlákna, ideální k aplikaci detaileru, keramických či voskových povlaků a další jemné práce na laku i interiéru vozidla. Jemné vlákna lehce pohltí prach z povrchu.

Jemná utěrka z mikrovlákna. Ideální k aplikaci čističe interiéru, skel či sedadel.

Jemný detailing štětec se štětinkami 17 mm. Vhodný jako pomocník při mytí kol, čištění záhybů (znaky vozu, rohy u lišt) nebo při čištění interiéru na hůře dostupných místech.

Jemný detailing štětec se štětinkami 25 mm. Vhodný jako pomocník při mytí kol, čištění záhybů (znaky vozu, rohy u lišt) nebo při čištění interiéru na hůře dostupných místech.

Pěnový aplikátor vhodný k nanášení oživovače na pneumatiky. Svým zaobleným tvarem umožní aplikaci velmi jednoduše na povrch.

Připravili jsme si pro Vás několik zvýhodněných balíčků autokosmetiky. Balíčky jsou v kombinacích pro kola, interiér či karoserii vozu.

Mezi balíčky najdete například kombinaci set pro interiér, tedy Interior Cleaner, Plastic Protector, Crystal Glass a utěrku z mikrovlákna.