Kdo stojí za autokosmetikou 31Factory?

Kdo zná srazy na ostravské scéně, určitě si mohl v nedávné době této krásky všimnout. Kompletně černé BMW E92 není zajímavé jen tím, že jde o originální verzi M3. Na autě vyniká především bodykit, který má na starost firma Maxton Design. Kuba už nějakou dobu jezdí pravidelně na srazy do Česka, kde měl premiéru v rámci Prague Car Festivalu, ale následovaly také akce na ostravsku jako Zahájení sezóny v Ostravě na Librosu nebo Tuning show Trojhalí.

Postupně se vybudovala spolupráce mezi Kubou a značkou Lower United, kterou začal také prezentovat, jako první polský zástupce. Jak se čas vyvíjel, Kuba a jeho detailingová firma PCP CAR DETAIL začala pracovat za pomocí dalších nadšenců a detailerů na vývoji autokosmetiky. A jak už asi bude všem jasné, tak můžeme psát příběh jménem 31Factory, který Vám nově přinášíme také na český trh.

Více o produktech, vývoji a vzniku značky najdete v jiných sekcích. Pojďme si blíže ukázat auto, kterým se Kuba prezentuje a to je již zmíněná BMW E92 M3 Rocket Bunny na vzduchovém podvozku Airlift Performance a kolech Vossen.